Słoiczek cudów: 12 zastosowań VapoRub!

VapoRub to chyba jeden z najpopularniejszych produktów dostępnych na rynku aptecznym na całym świecie. W okresie od jesieni do wiosny to must have naszych apteczek. Świetna maść lecznicza na objawy przeziębienia i grypy. Dzięki połączeniu aromatycznego mentolu i kojącego eukaliptusa maść działa niezależnie od tego, w jakim stadium przeziębienia jesteśmy. Z kolei wdychając lecznicze opary złagodzisz objawy kaszlu i nieżytu nosa aż do 8 godzin. Jednak okazuje się, że VapoRub to nie tylko pomoc przy przeziębieniu. Zobacz w czym jeszcze Ci pomoże!

 

1. Walczy z rozstępami

Jego składniki, takie jak olej z eukaliptusa, olej liści cedru, wazelina, kamfora i olej z terpentyny, zwiększają wilgotność i zmiękczają skórę. Vicks VapoRub to dobry sposób na zapobieganie powstawania rozstępów oraz hamowania ich rozwoju.


 

2. Siniaki

Vicks może stać się Twoim najlepszym sojusznikiem w leczeniu siniaków. Wystarczy dodać do maści szczyptę soli i pocierać dotknięty obszar. Ta prosta metoda pomoże usunąć siniaki w krótkim czasie.

 

3. Przeziębienie

W celu złagodzenia objawów przeziębienia VapoRub zwykle stosuje się na klatkę piersiową i/lub plecy , ale z powodzeniem możesz go wetrzeć również w stopyPo posmarowaniu maścią podeszwy stóp, załóż skarpetki, a działanie zauważysz jeszcze przed zaśnięciem.

 

4. Ulga dla mięśni

Zawartość mentolu w Vicks poprawia krążenie krwi. Wsmaruj maść w okolice dotknięte bólem lub zapaleniem, a poczujesz natychmiastową ulgę. Jeżeli Twoje stopy są spuchnięte po całym dniu chodzenia i sprawiają Ci ból, nałóż na nie odrobinę maści (tak samo jak przy przeziębieniu). Następnie załóż skarpetki, a rano odczujesz wyraźną ulgę.

ULICA ZDROWIE

z miłości do natury

Znajdziesz tu produkty, które są świadomie przez nas wybierane na podstawie wąskich kryteriów. A są nimi: dobry skład,  jakość i skuteczność. Lubimy nowości, dlatego poszukujemy interesujących producentów. Wierzymy w sprawdzone metody i potwierdzoną wiedzę, dlatego też oferowane przez nas produkty pochodzą jedynie od najlepszych producentów. 

 

5. Spierzchnięte usta

To wielofunkcyjna maść, która pomoże Ci także pozbyć się problemu ze spierzchniętymi ustami. Ponadto odpowiednio je nawilży.

 

6. Popękane stopy

Jeżeli masz problem z pękającymi stopami, nałóż niewielką ilość Vaporub na stopy, w szczególności pięty. A następnie załóż skarpetki.

7. Ból gardła

Posmarować szyję i owinąć szalikiem.

 

8. Bóle głowy i migreny

Wetrzyj Vaporub w skronie, a poczujesz ulgę w przeciągu kilku minut. Pomaga nawet w przypadku migreny. Jednak, jeśli ból utrzymuje się i występuje często, zasięgnij porady lekarza.

 

9. Ból ucha

Aby znaleźć szybką ulgę, pocieraj niewielką ilość VapoRub na bawełnianą piłkę i umieść ją w bolesnym uchu przez kilka godzin, kilka razy dziennie. Nie tylko zmniejsza ból, ale ta metoda również zapobiega potencjalnej infekcji.

 

10. Łagodne oparzenia

Również słoneczne. Posmaruj dotknięty obszar, a ulgę odczujesz dość szybko.

 

Przeczytaj również: Olej żywokostowo- gojnikowy! 

 

11. Grzybica paznokci

Vicks VapoRub zawiera tymol, wykazujący działanie antybakteryjne i antyseptyczne. Jeżeli masz podejrzenie grzybicy paznokci, wetrzyj w nie odrobinę maści.

 

12. Trądzik

Prawie każdemu zdarzają się niespodzianki w postaci niechcianych krostek. Zastosuj maść wieczorem punktowo na wypryski, a już następnego dnia zauważysz pozytywną zmianę.

*Skuteczna także w przypadku trądziku torbielowatego.

 

KUPON!

Wejdź na Ulica Zdrowie , w podsumowaniu zamówienia wpisz hasło pannaewa, a otrzymasz 5% rabatu ! ! !

5 thoughts on “Słoiczek cudów: 12 zastosowań VapoRub!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *