Fill’n Squeeze, czyli saszetki wielokrotnego użytku!

Fill’n Squeeze to saszetki na jedzenie dla dzieci, bardzo miłe w dotyku, zapinane od dołu zipem, a przezroczysty brzuszek małpki pozwala sprawdzić zawartość.

Przekąski do zjedzenia poza domem najczęściej pakujemy w plastikowe pojemniki. Niestety do jogurtów i musów musimy dodatkowo zabierać łyżeczki, bo przełożenie ich w cokolwiek raczej nie wchodzi w grę. Miałam okazję przetestować  Fill’n Squeeze- śliczny zestaw saszetek wielokrotnego  użytku, z których dziecko może również pić. Dzięki temu znalazłam sposób na wygodne jedzenie!

ULICA ZDROWIE

powstaje z miłości do natury

Myślę, że saszetki te będą idealną pomocą w czasie wprowadzania stałych posiłków maluszkom. Bo chyba każda mama robi wtedy musy z owoców, zupy krem itd. Fill’n Squeezy możemy włożyć razem z przygotowanym posiłkiem do zamrażalnika. Z pewnością zaoszczędzimy wtedy też sporo miejsca.

Saszetki są przeznaczone dla  maluchów od 6 miesiąca życia. Mój 4-latek też chętnie z nich korzysta: przekładamy jogurty, serki, nalewamy sok, a nawet zupy. Zabieramy je wszędzie: na spacer, do przedszkola, na basen, do kina.  Fill’n Squeeze wykonane są z bezpiecznego materiału. Saszetki można zamrażać, podgrzewać w wodzie i mikrofalówce (ale my mikrofalówki pozbyliśmy się dawno temu 😉 ). Z tyłu opakowania mamy wyodrębnione miejsce na opis. Możemy podpisać saszetkę bądź napisać zawartość oraz datę przygotowania (informacje te przydadzą się jeżeli chcemy zamrozić jedzenie).

Fill’n Squeeze:

  • nie zawierają BPA oraz ftalanów,
  • dla dzieci od 6 miesiąca życia,
  • bardzo łatwe do utrzymania w czystości,
  • w zestawie znajduje się 6 saszetek,
  • pojemność  150ml.

Saszetki Fill’n Squeeze możemy kupić na Baby&Travel. Na stronie tej znajdziemy także inne gadżety, które- z całą pewnością- umilą wakacyjny czas podróży.

 

20 thoughts on “Fill’n Squeeze, czyli saszetki wielokrotnego użytku!

  1. Sprytne! W sumie może się przydać nie tylko dzieciom, ale także osobom, które nie lubią mieć w torebce za dużo bagażu, łyżeczek itp. – na smoothie lub jogurt idealne 🙂

  2. O idealne saszetki na wakacje 😀 można spakować do torby bez obaw, że się coś zgniecie 😀

  3. Na pewno to dobre rozwiązanie jeśli chodzi o ilość zużywanych opakowań. Zastanawiam się nad wprowadzeniem tej metody przy kolejnym dziecku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *