Duet doskonały: goździki i len!

Goździki i len- antidotum na nadwagę i pasożyty!


Spożywamy coraz więcej pokarmów bogatych w cukier.  Stwarza to doskonałe warunki dla mnożenia się grzybów i bakterii. Statystyki podają, że aż 95% ludności jest zakażona pasożytami. Drobnoustroje wydalają produkty przemiany materii i zatruwają nasz organizm. Skutki są dość szybko odczuwalne: biegunki, wzdęcia, bóle głowy, anemia, alergia, złe samopoczucie, zmęczenie, nerwowość, zaburzenia snu, zgrzytanie zębami czy obniżona odporność.
Najczęściej wykorzystywanym sposobem na wykrycie pasożytów jest badanie kału. Jednak metoda ta bywa często zawodna- mikroorganizmy pasożytnicze mogą także ulokować się w przewodzie pokarmowym lub innych narządach (np. w sercu czy mózgu) i wydzielać toksyny jedynie do krwi.

Często obecność pasożytów określić można obserwacją zewnętrzną. Chyba najbardziej charakterystycznymi objawami jest zgrzytanie zębami, sińce pod oczami i blada skóra.

 

Pozbądź się pasożytów i poczuj się lepiej!Z pomocą przychodzi prosta kuracja, która pomoże usunąć pasożyty, oczyści organizm oraz zmniejszy odkładanie tłuszczu. Poczujesz przypływ energii, pozbędziesz się napadów głodu i ochoty na słodkie.


Składniki:

 • 10g goździków
 • 100g siemienia lnianego

Składniki zmielić w młynku do kawy.

 

Sposób użycia: Przez 3 dni przyjmować rano, na czczo, 2 łyżki mieszanki (można wymieszać z wodą lub jogurtem naturalnym). Następnie zrobić 3 dni przerwę i znów powtórzyć. Cała kuracja trwa ok. 1 miesiąca.

ULICA ZDROWIE

powstaje z miłości do natury <3

KUPON!

Wejdź na Ulica Zdrowie , w podsumowaniu zamówienia wpisz hasło pannaewa, a otrzymasz 5% rabatu ! ! !

 

Goździki to silne antyoksydanty, najbardziej znane jako środek na ból zęba. Jednak to nie jedyne zalety. Goździki to także skuteczna broń w walce z kandydozą i zakażeniami bakteryjnymi. Wykazują działanie przeciwwirusowe. Polecane w przeziębieniach, grypie i kaszlu. Bogate w witaminę C i K, omega-3 oraz wapń i magnez. Główny składnik- eugenol- działa antyseptycznie i znieczulająco.


Len to bogactwo kwasów tłuszczowych omega-3, witaminy E, białka, substancji śluzowych, a także potasu, cynku i fitoestrogenów (lignianów). To dobre źródło błonnika. Zapobiega zaparciom. Jest ratunkiem dla przewodu pokarmowego, bowiem zawiera śluzy (włókna rozpuszczalne w wodzie, tworzące żelową konsystencję), które powlekają błony śluzowe przełyku i żołądka.

Przeciwwskazania: Goździków nie powinny stosować dzieci i kobiety w ciąży!


Więcej o pasożytach we wpisie: “Pasożyty: nasi niewidzialni zabójcy.”

I w filmie poniżej:

 

 

 

 9 thoughts on “Duet doskonały: goździki i len!

 1. A czy matki karmiące mogą zrobić sobie tego typu kurację, czy moze to wpłynąć jakoś negatywnie na jakość pokarmu?

  1. Podejrzewam, że skoro goździki nie są wskazane dzieciom i kobietom w ciąży… to tak samo ma się do matek karmiących 🙁

 2. Witam Pani Ewo,
  mam pytanie odnosnie dawki gozdzikow. Jako jedyna w internecie podaje pani 100 gram gozdzikow na 100 gram siemia lnianego. Inne artykuly podaja 10 gram gozdzikow. Czy to dawkowanie podane przez Pania jest prawidlowe? Gozdziki sa dosyc silne w dzialaniu.

  Pozdrawiam
  Kamila

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *